Bieg

Dnia 24 września uczniowie naszej szkoły brali udział w masowej imprezie sportowej w Sarnowie pod hasłem „Cała Polska Biega – Rawicz Też”. Uczniowie klas I – III pokonywali dystans 400 m. Bardzo dobrze pobiegły Gabrysia Madera i Aleksandra Stuczyk, zajmując odpowiednio IV i V miejsce. W kategorii klas IV – VI wygrała Julia Cymbalista, a Paulina Pomykała była III. Wśród uczniów klas starszych Aleksandra Szyjka i Aleksandra Holumbowska (obie z klas VII) wywalczyły II i III miejsce.

Każdy uczestnik biegu otrzymał medal, a zwycięzcy w poszczególnych biegach nagrody rzeczowe. Nasza szkoła, za tak liczny udział (aż 35 uczniów), zajęła III miejsce i otrzymała sprzęt sportowy – piłki.