Warsztaty wielkanocne w SOSW

Powiększ obraz

W piątek, 22 marca, uczniowie klas 5a i 5c oraz opiekunowie, zainspirowani warsztatami bożonarodzeniowymi, udali się na kolejną część warsztatów do SOSW w Wąsoszu.

Z całego serca dziękujemy za zaproszenie, wspaniałą organizację, wspólne śpiewy, posiłek, warsztaty plastyczne i zabawę wszystkim zaangażowanym osobom. Wszystkim udzieliła się prawdziwie świąteczna atmosfera. Warsztaty zakończyliśmy na podwórku szkolnym, gdzie odwiedził wszystkich zajączek wielkanocny z koszem pełnym czekoladowych słodkości. Wspólne spotkanie z uczniami SOSW w Wąsoszu to część innowacji pedagogicznej realizowanej w klasie 5a i 5c.

W ramach tej samej innowacji, w ostatnim tygodniu przed przerwą świąteczną, uczniowie z nauczycielami roznosili kartki świąteczne z życzeniami wielkanocnymi wszystkim emerytowanym pracownikom szkoły mieszkającym w Wąsoszu i okolicach. Wykonaliśmy i dostarczyliśmy 52 kartki świąteczne. To była wspaniała okazja, aby przedstawić uczniom byłych pracowników szkoły, porozmawiać, podziękować za pracę w szkole. Pierwsza edycja akcji miała miejsce przed świętami Bożego Narodzenia. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom i nauczycielom za nietypową lekcję pamięci i szacunku, a emerytowanym pracownikom naszej szkoły za ciepłe przyjęcie.

GALERIA ZDJĘĆ