XVIII Powiatowy Turniej “Dzień Matematyki i Sportu”

Powiększ obraz

W piątek 25 listopada 2022 r. nasza szkoła miała przyjemność wziąć udział w XVIII Powiatowym Turnieju „Dzień Matematyki i Sportu”. Ten turniej był wyjątkowy i długo wyczekiwany przez wszystkich, gdyż odbył się po 3-letniej przerwie związanej z epidemią.

A dla naszych reprezentantów zakończył się ogromnym sukcesem- zajęliśmy  pierwsze miejsce.

Gospodarzem turnieju była Szkoła Podstawowa nr 1 w Górze, a miejscem rozgrywek górowska Hala Arkadia. W turnieju startowało 9 drużyn ze szkół podstawowych z całego powiatu.  Drużyny startowały na przemian w pięciu konkurencjach matematycznych i pięciu sportowych. W obu konkurencjach wynik drużyny był sumą wyników wszystkich zawodników.

Naszą szkołę z zawodach reprezentowała ósemka ósmoklasistów, zgodnie z regulaminem 4 dziewczynki i 4 chłopców: Maja Połczyk, Kalina Chowańska, Adrianna Cymbała, Lena Bukowska oraz Szymon Wdowiak, Janek Oczek, Maciej Koziński i Bartłomiej Lorenc. Opiekunami grupy były panie A. Matuszewska i R. Giżycka oraz pan R. Mrówka.

Gratulujemy!

GALERIA ZDJĘĆ https://drive.google.com/drive/folders/1cX8byOQShL8rqi4e5-hb92V4c1WHHcot?usp=sharing