Inny niż zwykle Dzień Nauczyciela

Powiększ obraz

W tym roku, z uwagi na pandemię, nie było uroczystych apeli i licznych spotkań w auli, były za to, oprócz życzeń, kwiatów i słodkości, …nauczycielskie portrety!

I choć tego dnia nie było słychać, ze szkolnej sceny, wesołych piosenek i wdzięcznych wierszyków dla Pani/Pana, to nie znaczy, że nic się nie działo.  Samorząd Szkolny postanowił „przypieczętować” to ważne święto konkursem skierowanym do uczniów. Wszystkie klasy miały za zadanie przygotować wizerunek idealnego nauczyciela. Niektóre dzieci potraktowały zadanie dosłownie i stworzyły portret konkretnego nauczyciela, inne wykonały obraz wspaniałego pedagoga, a jeszcze inne stworzyły literacki opis wymarzonego belfra.

Komisja złożona z czterech uroczych Pań – p. Marty, p. Uli, p. Renaty i p. Agaty wybrała zwycięzców. Oceniano przede wszystkim wnikliwość dziecięcej obserwacji, wyjątkowe pomysły, oryginalną technikę prac i przepiękne wykonania.

I miejsce klasa 7b ex aequo 4b

II miejsc klasa 6b  ex aequo 7c

III miejsce klasa 6d!

Przyznano również nagrody specjalne: „W małych drzemie siła!” dla klas 2a i 3b za to, że jako jedyne spośród młodszych uczniów włączyły się do konkursu i to w jakim stylu!

Kochani, dyplomy dotrą do Was wkrótce.

GALERIA ZDJĘĆ